Виставковий форум промисловців відбудеться у ВЦ «Козак-Палац» Печать

З 24 по 26 травня у ВЦ «Козак-Палац» традиційно відбудеться один із найбільших в Україні виставкових форумів промисловців, що проходить у Запоріжжі щорічно, починаючи з 1997 року. Заходи об’єднають XXIV Міжнародну спеціалізовану виставку «Машинобудування. Металургія», виставки-конференції «Литво», «Композити та склопластики». Протягом трьох днів можна буде не тільки познайомитися з сучасними технологіями, розробками та тенденціями, але й отримати корисну інформацію та взяти участь у дискусіях під час тематичних круглих столів, семінарів, практикумів та майстер-класів.

Виставковий форум організований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки: Комітету з питань промислової автоматизації при ТПП України, Асоціації підприємств промислової автоматизації України, Асоціації ливарників України, Фізико-технологічного інституту металів і сплавів НАН України, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», НДІ склопластиків та волокна, ТОВ «ВО Овен» (м. Харків).

Основні акценти заходів 2016 року – оновлення індустріального потенціалу країни, налагодження коопераційних зв’язків, пошук та застосування антикризових інструментів.

У цьому році будуть представлені продукція та послуги понад 120 учасників, серед них – провідні промислові підприємства з України, представники відомих торгових марок Бельгії, Естонії, Німеччини, Польщі, США, Швейцарії.

У рамках спеціальної колективної експозиції власну продукцію та сучасні розробки на виставці представлять машинобудівні компанії з Турції. Організатор стенду від турецьких промисловців –ТОВ «Easyway ltd», партнер Запорізької ТПП.

Загальна виставкова площа – понад 4000 кв. м.

До участі у конгресних заходах залучені провідні спеціалісти, представники науки та бізнесу різних сфер промисловості.

24 травня о 10.00 відкриє роботу виїзне засідання Комітету з питань модернізації промисловості при ТПП України, присвячене проблемам розвитку машинобудування, о 13.00 – круглий стіл «Організація Hi-Tech кластеру у сферах машинобудування та металургії».

Провідні наукові події – конференції «Литво. Металургія» та «Композити, склопластики – вектор розвитку». Центром обговорення стануть досягнення академічної та прикладної науки, які покликані сприяти промисловому розвитку українських підприємств.

У рамках експозицій будуть продемонстровані:

  • машини, механізми і технологічне обладнання
  • металургія та металообробка
  • інструмент та оснащення
  • контрольно-вимірювальні прилади
  • IT-технології у промисловості
  • композитні матеріали

Велика увага приділена розробкам у галузі автоматизації виробництва, кращим світовим досягненням у сфері електроніки промислового призначення.

Знаходженню нових коопераційних зв’язків сприятиме участь у виставках як великих промислових підприємств, так і представників середнього бізнесу. У їх числі – постійні та нові учасники промислових виставок у ВЦ «Козак-Палац» - металургійний комбінат «Запоріжсталь», «Abplanalp Ukraine» (металообробне устаткування), «LappGroup», «WM Ukraine» (електротехніка), ТОВ «Камоцци» (пневматичне обладнання), корпорація «Батра» (світлотехніка), «Сімметрон-Україна» (електронні компоненти та радіомонтажне обладнання), «Макролаб лтд» (лабораторне обладнання), ТОВ «Укрест» (індуктивні плавильні печі), Часовоярський вогнетривкий комбінат та багато інших.

Завжди активні учасники виставкових заходів - науково-дослідні інститути та вищі навчальні заклади. Інноваційні розробки і запатентовані технології представлять Фізико-технологічний інститут металів і сплавів національної академії наук України, Науково-дослідний інститут склопластиків та волокна, Національна металургійна академія України, Приазовський державний технічний університет, Дніпродзержинський державний технічний університет.

Режим роботи виставкового центру для відвідувачів:

  • 24-25 травня з 10.00 до 17.30
  • 26 травня з 10.00 до 15.30

З детальною програмою заходів можна ознайомитися на сайтах: :

 
« Пред.   След. »

Архив журнала

Год 2017:


Год 2016:


Год 2015:


Год 2014:


Год 2013:


Год 2012:


Год 2011:


Год 2010:


Год 2009:


Год 2008:


Год 2007:

Год 2006:

Год 2005:

AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement

© 2018, Мир Автоматизации. Издательский Дом "ПРОФИТ". ООО "Издательский Дом "ПРОФИТ". Все права защищены.